Новости нашей громады

02 Березня, 2023 р., 18:27
1 березня 2023 року відбулася нарада під головуванням сiльського голови  Богоева М.Д. за  участтю старост старостинських округів, начальників відділів та структурних підрозділів Городненської сiльськоi ради.  На нарадi обговоренi наступнi питання: про формування стрiлецького ботальону ЗСУ, про збiр податкiв, органiзацiю прибирання та благоустрiй територiй, установ, органiзацiй та приватних будинкiв.
01 Березня, 2023 р., 15:29
Напередодні свята Масляної для учнів БНУ "Троянско славейче" був проведений святковий захід. Першу частину свята, програму з віршів, пісень, танців, підготували вчителі недільної школи. В другій частині відбувся мастер-клас з приготування болгарських традиційних страв, які є популярними у останній тиждень перед постом. Мастерами виступили матусі та бабусі учнів, які поділилися кулінарними секретами мучної випічки: Серт П.В., Філіппова М.Д., Ніколаєва Ф., Іванова В. Дехто з учнів теж приєднався до процесу виготовлення страв, а до коштування готових баниць, вертут, млинців, тортів та ін. були залучені всі діти та гості свята. Допомогли приготувати смачні ласощі та організувати свято Філіппова Т.І., Водник Н.О., Бондар М.В. та інші жінки села. Свято вдалося на славу.
28 Лютого, 2023 р., 17:04
27 Лютого, 2023 р., 17:36
Учні Городненської ТГ захистили честь громади у обласній Спартакіаді з шахів та шашок, яка проходила у с. Зоря Саратської ТГ. У шахових змаганнях взяла активну участь команда учнів Дмитрівського ліцею ім. С. С. Курогло - Ташогло Борис, Ташогло Вадим, Ташогло Влада. За результатами змагань, у яких брали участь 15 команд, команда учнів Городненської громади посіла 10 місце. У особистій першості з шашок наша учениця Ташогло Влада посіла ІІІ місце
26 Лютого, 2023 р., 17:36