Новости нашей громады

06 Лютого, 2023 р., 16:50
Шановні мешканці с. Городнє!
03 Лютого, 2023 р., 15:16
НА ВИПАДОК БЛЕКАУТІВ: ГРОМАДИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ СУПУТНИКОВІ СИСТЕМИ ІНТЕРНЕТУ STARLINK Одеська область отримала 55 супутникових систем STARLINK як гуманітарну допомогу від Республіки Польщі, 6 з них передали Болградському району. Їх встановлять у пунктах незламності на випадок повного блекауту, бо бути завжди на зв’язку під час війни – це не розкіш, а життєва необхідність.
02 Лютого, 2023 р., 15:13
У Городненській ТГ під керівництвом голови громади Богоєва М.Д. та начальником відділу освіти Алавацької М.С. проведено нараду з адміністраціями закладів освіти, завгоспами з питань організації навчального процесу у ІІ семестрі. Обговорювалися питання щодо форми навчання, опалення закладів, харчування дітей, стану захворюваності та потреб у 2023 бюджетному році.
30 Січня, 2023 р., 16:18
В СЕЛІ НОВІ ТРОЯНИ СТАЛАСЯ ВАЖЛИВА ПОДІЯ: ГРОМАДА ТЕПЕР МАЄ НОВУ СУЧАСНУ  АМБУЛАТОРІЮ Мешканці села Нові Трояни, яке відноситься до Городненської територіальної громади, давно чекали на цю подію. Необхідність у новій будівлі була, бо сільська амбулаторія не відповідає сучасним стандартам до таких споруд. І от нарешті відбулося довгоочікуване підписання акту прийняття-передання  –  і тепер в селян буде нова сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

30 Січня, 2023 р., 11:36
У зв'язку з погіршенням погодних умов у нашому регіоні, у Городненській громаді проводиться розчищення доріг від снігу. Будьте обережні на дорогах!
26 Січня, 2023 р., 16:46
У Городненській громаді продовжуються зустрічі голови Городненської ТГ Богоєва М.Д. із працівниками соціальної сфери. Черговий візит відбувся у с. Дмитрівка. На зустрічі були присутні колективи: школи, дитячого садка, Будинку культури, сільської ради, які взяли активну участь в обговоренні питань життєдіяльності та функціонування об'єктів інфраструктури. Голова громади Богоєв М.Д. дав короткий звіт щодо доходної та видаткової частини бюджету, придбань за 2022 рік та плануваннь на 2023 рік. Розглядалися питання енергозабезпечення установ, відвідування дітьми школи та садочка, опалення та інші питання, які виникають у складний воєнний час. Пожвавлення у залі викликали земельні питання, а саме: виділення земельних ділянок, оформлення у приватну власність, передача землі. Гостро стояло питання самозахоплення земель та несплати податків за землю. Обговорювався ремонт дороги Дмитрівка – Нові Трояни, на який громада готова виділити кошти на співфінансування балансоутримувачу – Службі автомобільних доріг Одеської області. Актуальних питань дуже багато і у тяжкий воєнний час ми сподіваємось на позитивні результати. Бажаємо всім миру, здоров'я та терпіння!
25 Січня, 2023 р., 10:01
24 січня 2023 року в с. Нові Трояни відбулася важлива подія. Голова Городненської ТГ Богоєв М.Д. з членами комісії, депутатами, головами фермерський господарств, мешканцями села та головним спеціалістом відділу проєктно-кошторисної документації та договірної роботи Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації Курловим О.А. підписали акт приймання-передачі об’єкту будівництва «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеська область, Болградський район, село Нові Трояни, вул. Болгарська, 80 Д у власніть територіальної громади. Передані документи по виконанню будівельних робіт та послуг по даному об’єкту, технічна та проєктна документація на будівлю. Побував на об’єкті комісія вирішила найближчим часом визначити питання передачі будівлі в оренду ОПСН для скорішого відкриття її використанні у наданні якісних медичних послуг населенню.
25 Січня, 2023 р., 09:47
У січні 2023 року відбулася зустріч голови Городненської ТГ із працівниками соціальної сфери с. Нові Трояни. На зустрічі були присутні колективи: школи, дитячого садка, Будинку культури, сільської ради, які взяли активну участь в обговоренні питань життєдіяльності та функціонування об'єктів інфраструктури. Голова громади Богоєв М.Д. дав короткий звіт щодо доходної та видаткової частини бюджету, придбань за 2022 рік та планування на 2023 рік. Розглядалися питання енергозабезпечення установ, відвідування дітьми школи та садочка, опалення та інші питання, які виникають у складний воєнний час. Обговорювалося питання ухвалення будівлі нової амбулаторії на баланс громади без меблів та обладнання. Будівництво цього об'єкта завершено в повному обсязі, а меблі та медичне обладнання підрядником не завезено. Було ухвалено рішення про підписання акта приймання-передачі будівлі.