Новости нашей громады

13 Березня, 2024 р., 21:06
Учні ліцею протягом року беруть участь у різноманітних інтелектуальних конкурсах. Нещодавна відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напрямку. Учениця 9-Б класу Деревенко Тетяна представила роботу "Перспективи розвитку селянських домашніх господарств на півдні Одещини" та посіла ІІІ місце. Керівник роботи - Кара Н.П. Вітаємо призерів та бажаємо успіхів і натхнення у подальших змаганнях!
13 Березня, 2024 р., 21:06
Наші волейболисти, учасники команди "Чемпіони", продовжують готуватися до районних змагань "Пліч-о-пліч". Щотижня проводяться треніровки, на яких спортсмени та спортсменки відпрацьовують подачу, прийом м'яча та інші важливі у грі дії та вправи. Хлопці взяли шефство над командою дівчат та охоче допомагають набувати майстерність у волейболі. Поруч завжди їх тренер, наставник, який дає настанови, виправляє пмилки, корегує рухи та дуже радіє їхнім успіхам і досягненням.
11 Березня, 2024 р., 19:04
09.03. В Дмитрівському ліцеї ім. С. С . Курогло відбулося відкриття Спартакіади школярів "Козацький гарт" Городненської ТГ. У змаганнях прийняли участь школярі Дмитрівського, Городненського та Новотроянівського ліцеїв. Команди були добре підготовлені, тому гра пройшла дуже цікавою. Судді справедливо оцінили команди. Перше місце посіла команда учнів Новотроянівського ліцею, друге місце - учні Городненського ліцею та третє місце - учні Дмитрівського ліцею. Вітаємо усіх учасників Спартакіади та бажаємо наступних перемог
08 Березня, 2024 р., 18:32
Тарас Шевченко – символ української свободи!
02 Березня, 2024 р., 15:37
У Городненському ліцеї з початковою школою та гімназією провели урочисту лінійку, присвячену Дню визволення Болгарії від османського поневолення.