Новости нашей громады

15 Травня, 2023 р., 20:43
В Городненській громаді відбулось засідання чергової 27-ої сесії VIII скликання під керівництвом голови сільської ради Миколи Богоєва. На сесії були присутні депутати громади та керівний склад апарату. На засіданні обговорені наступні питання:
01 Травня, 2023 р., 21:13
Сьогодні, 1 травня у селі Дмитрівка проведено черговий суботник Городненської громади. Працівники благоустрою, сільської ради, Будинку культури провели весняні роботи: скосили траву, побілили дерева, мости та бордюри.
01 Травня, 2023 р., 21:12
Під керівництвом голови Городненської ТГ Богоєва М.Д., начальника відділу освіти Семкової М.І., першого заступника голови Алавацької М.С. відбулась нарада з директорами закладів загальної середньої та дошкільної освіти.