Новости нашей громады

22 Лютого, 2024 р., 09:47
Проєкт "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" стартував! Всеукраїнські змагання з 4 видів спорту пройдуть у цьому році під гаслом "Разом переможемо!" Наші учні активно готуються до змагань під гаслом "В єднанні сила". Школа обрала назву "CANAVAR" та логотип, який буде приносити нам перемогу це - ВОВК. Бажаємо нашим учасникам наполегливості, терпіння та здоров'я. Сподіваємось на великі перомоги. Тренуйтеся, змагайтеся та досягайте успіхів! Ми в вас віримо!
14 Лютого, 2024 р., 19:05
УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ, ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ОПИТУВАННЯ. "ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГОРОДНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2025-2030 РР." Ми готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому в Городненській громаді розпочинається процес написання Стратегії розвитку Городненської сільської територіальної громади на 2025-2030 роки. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Городненської ТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.