Новости нашей громады

03 Серпня, 2022 р., 11:20
Городненська сільська рада отримала чергову партію гуманітарної допомоги від Одеської команди Міжнародного фонду World Central Kitchen, а саме продуктові пакети для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Взагалом громада отримала 140 пакетів, які розподілені між селами нашої ТГ.
03 Серпня, 2022 р., 11:18
В селі Олександрівка Городненської громади сьогодні відбулося традиційне свято. Як і щороку, 29 липня настоятелем місцевого храму Св. Іоана Богослова та служителями Свято-Різдво-Богородичного монастиря було проведено молебень біля джерела, яке впорядковано силами сільської ради. Служителі церкви та жителі громади дякували Богові за мирне небо та просили дощу. На заході були присутніми голова громади Богоєв М.Д., І заступник - Алавацька М.С. та ІІ заступник – Ільєв А.Б. Керівництво громади привітало мешканців та гостей Олександрівки, побажали миру та злагоди. Після богослужіння всі присутні були запрошені за святковий стіл. Обід вийшов дуже смачним, завдяки працівникам громади, які все організували.
03 Серпня, 2022 р., 11:17
28.07 голова Городненської громади Богоєв М.Д. провів нараду зі старостами, секретарями та землевпорядниками сіл, під час якої було поставлено такі завдання:
03 Серпня, 2022 р., 11:13
Україна – це вічність, не тільки сьогоднішня, але передусім майбутня й минула. Я. Стецько З метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення 28 липня 2022 року вперше відзначається День Української державності, у день хрещення Київської Русі – України.
14 Липня, 2022 р., 23:00
Сегодня, 12 июля 2022 года в Городнем отметили Храм местной Петро-Павловской церкви. Праздничную службу возглавил благочинный отец Степан. На мероприятии присутствовали настоятельница Свято-Рождество-Богородичного женского монастыря Игумения Ермогена, священники из сел: Александровка, Дмитровка, Новые Трояны, Кубей, Ореховка, Виноградное и города Измаил. Присутствовали гости из соседних сел, городов Болград и Измаил. Участницы этно-группы "Седеф" и учащиеся Городненского филиала музыкальной школы встречали гостей с цветами, нарядно одетые в национальные костюмы.
14 Липня, 2022 р., 22:57
Завдяки спільної діяльності World Central Kithen та Городненської сільської ради було доставлено гуманітарну допомогу для переселенців.