Новости нашей громады

26 Лютого, 2024 р., 16:55
Протягом грудня-лютого 2023-2024 року на Одещині тривав конкурс учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», в якому взяли участь 31 екоколектив з різних громад Одеської області. Виступи у цьому навчальному році присвячені темі: «Земля, моя Україна! Ти вічно будеш жити!» Команда «ЕКОС» Новотроянівського ліцею посіла в цьому обласному конкурсі юних екологів І місце. Підготувала дівчат, учениць 9 класу, Брадарська М.М., педагог-організатор. Вітаємо команду із великим досягненням!
24 Лютого, 2024 р., 16:03
Юні волейболисти школи, учасники змагань "Пліч-о-пліч", наполегливо працюють, тренуються, відпрацьовують прийоми спортивної гри. Цього тижня відбулися об'єднані тренування команди дівчат та команди юнаків. Працювали над вдосконаленням навичок передачі м'яча зверху, вчилися діяти у парах.