Вакцинуйтеся, аби запобігти тяжкому перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті

Вакцинуйтеся, аби запобігти тяжкому перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті. Статистика госпіталізованих підтверджує, що вакцинація здатна врятувати ваше життя! Не зволікайте та вакцинуйтеся вже сьогодні! Контакти центрів/пунктів вакцинації знаходяться поблизу вас. Шукайте перелік на https://vaccination.covid19.gov.ua/list

10:35 05.11.2021

Міністерство охорони здоров’я України публікує роз’яснення щодо застосування переліку медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19.

10:34 05.11.2021

В Україні рекомендували щепити проти COVID-19 дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.

10:33 05.11.2021

Кількість невакцинованих із COVID-19 у лікарнях щодня зростає.

Кількість невакцинованих із COVID-19 у лікарнях щодня зростає. Обманюючи себе, ми ризикуємо життям і здоров’ям та наражаємо на небезпеку своїх близьких. Адже COVID-19 не обдурити! Вакцинуйтеся вже сьогодні! Це врятує ваше життя та життя ваших рідних. Перелік контактів центрів/пунктів вакцинації на vaccination.covid19.gov.ua/list

10:30 05.11.2021

Гід з державних послуг

Міністерством цифрової трансформації розроблено єдиний офіційний ресурс - Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua), який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

19:48 03.11.2021

В Городненской громаде Александровской школы ведутся работы по замене крыши, которая давно нуждалась в капитальном ремонте. В этом же здании обустроен новый туалет, прочищена канализация.

10:24 02.11.2021

В детском саду села Новых Троян Городненской ТГ провелась подготовка к зимнему сезону: частично отремонтирована крыша, обустроены отмостки, починены водостоки, сделан внутренний ремонт, ведется работа по закупке и замене окон.

10:20 02.11.2021

Одеська обласна державна адміністрація

Президент Володимир Зеленський поставив уряду завдання розробити повноцінну довгострокову програму відродження науково-дослідного флоту України.

10:14 02.11.2021