Дата: від до Скинути

СПІЛЬНИЙ БРИФІНГ І-ГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИСА ВОЛОШЕНКОВА ТА ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ТА ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В п’ятницю, 12 листопада, о 12.00, на спільний брифінг І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова та представників Національної поліції та Держпродспоживслужби.

16:39 18.11.2021

В ОДЕСІ ЗАПРАЦЮВАВ ВАКЦИНАЛЬНИЙ ТРАМВАЙ

Відсьогодні до звичних для одеситів місць вакцинації від COVID-19 – центрів масової вакцинації та кабінетів щеплень ЦПМСД – додалася ще одна нова локація, але особлива.

18:00 12.11.2021

І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова.

Сьогодні, в четвер, відбувся щоденний плановий брифінг І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова. Ключові теми брифінгу: - Боротьба з коронавірусною пандемією в умовах «червоної зони»; - Стан забезпечення киснем закладів охорони здоров’я Одещини; - Хід вакцинальної кампанії в регіоні. Деталі – у відео.

17:58 12.11.2021

ЗВЕРНЕННЯ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я  ОДЕСЬКОЇ ОДА, КЕРІВНИКІВ  БОЛГРАДСЬКОЇ  РДА, БОЛГРАДСЬКОЇ ОТГ  ТА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ДО МЕШКАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

ЗВЕРНЕННЯ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ОДЕСЬКОЇ ОДА, КЕРІВНИКІВ БОЛГРАДСЬКОЇ РДА, БОЛГРАДСЬКОЇ ОТГ ТА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ДО МЕШКАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

17:56 12.11.2021

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ Глава держави закликав українців вакцинуватися від COVID-19, щоб уникнути тяжкого перебігу хвороби. Володимир Зеленський також акцентував увагу на готовності наших військових до будь-якого сценарію розвитку подій на кордонах України, ситуації з енергетичною безпекою держави та результатах сьогоднішнього засідання Ради національної безпеки і оборони. Докладніше – у відео.

17:55 12.11.2021

ЩОДЕННИЙ ПЛАНОВИЙ БРИФІНГ І-ГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИСА ВОЛОШЕНКОВА (10.11.21) Ключові теми брифінгу: - Боротьба з коронавірусною пандемією в умовах «червоної зони»; - Стан забезпечення киснем закладів охорони здоров’я Одещини; - Хід вакцинальної кампанії в регіоні. Деталі – у відео.

17:52 12.11.2021

І-й заступник голови Одеської ОДА

І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков в ефірі телеканалу "Медіа-Інформ". Тема: "Важливість вакцинації в процесі боротьбі з коронавірусної інфекцією". деталі - у відео.

17:50 12.11.2021

ЩОДЕННИЙ ПЛАНОВИЙ БРИФІНГ І-ГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИСА ВОЛОШЕНКОВА Сьогодні, у вівторок,нгу: - Боротьба з коронавірусною пандемією в умовах «червоної зони»; - Стан забезпечення киснем закладів охорони здоров’я  відбувся щоденний плановий брифінг І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова. Ключові теми брифіОдещини; - Хід вакцинальної кампанії в регіоні. Деталі – у відео.

17:47 12.11.2021