Дата: від до Скинути

Громадські діячі Городненської громади сьогодні прийняли участь у онлайн-семінарі «Залучати не можна зволікати: як спонукати жителів громади до активності?»

13:26 16.12.2021

УРЯД РОЗШИРИТЬ ПРОГРАМУ «ЄПІДТРИМКА»

Українці, старші за 60 років, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть витратити 1000 гривень на соціальні потреби. Наразі Кабінет Міністрів України, на доручення Президента України, вже працює над механізмом, який дозволить з січня 2022 року скористатись програмою єПідтримка для придбання ліків.

18:52 14.12.2021

Конкурс "Ялинка" та "Новорічний подарунок"

І ЕТАП ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-АКЦІЇ "ЯЛИНКА" - ЕТАПИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ: «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ», «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» З метою формування в учнів і вихованців дбайливого ставлення до природи; залучення молодого покоління до джерел і процесу створення виробів українського народного мистецтва; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні робіт і композицій, які символізують і відображають новорічну та різдвяну флористику 03 грудня 2021 року на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Городненської сільської ради проведено І етап обласної виставки-акції "Ялинка" - етапи Всеукраїнських конкурсів: «Новорічна композиція», «Український сувенір» за номінаціями: - «Стилізована ялинка»; - «Новорічний букет»; - «Новорічна композиція»; - «Новорічний вінок»; - «Сюжетна композиція»; - «Новорічна картина чи колаж»; - «Новорічний подарунок»; - «Український сувенір» - І вікова категорія (діти 6-11 років); - «Український сувенір» - ІІ вікова категорія (підлітки 12-16 років); - «Український сувенір» - ІІІ вікова категорія (дорослі від 17 років). У Виставці-акції взяли участь 67 учнів з 4 -х закладів освіти: Городненського ЗЗСО, Дмитрівського ЗЗСО - ЗДО ім. С.С. Курогло, Новотроянівського ЗЗСО-ЗДО, Олександрівського ЗЗСО-ЗСО. Найкращі конкурсні роботи надані до Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання для участі у обласному етапі Виставки-акції. Дякуємо учасникам за естетично оформлені, оригінально та майстерно виконані експонати. Бажаємо подальших успіхів та чарівних свят!

12:17 07.12.2021