05 Листопада, 2021 р., 10:35
Вакцинуйтеся, аби запобігти тяжкому перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті. Статистика госпіталізованих підтверджує, що вакцинація здатна врятувати ваше життя! Не зволікайте та вакцинуйтеся вже сьогодні! Контакти центрів/пунктів вакцинації знаходяться поблизу вас. Шукайте перелік на https://vaccination.covid19.gov.ua/list
05 Листопада, 2021 р., 10:34
Міністерство охорони здоров’я України публікує роз’яснення щодо застосування переліку медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19.
05 Листопада, 2021 р., 10:33
В Україні рекомендували щепити проти COVID-19 дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.
05 Листопада, 2021 р., 10:30
Кількість невакцинованих із COVID-19 у лікарнях щодня зростає. Обманюючи себе, ми ризикуємо життям і здоров’ям та наражаємо на небезпеку своїх близьких. Адже COVID-19 не обдурити! Вакцинуйтеся вже сьогодні! Це врятує ваше життя та життя ваших рідних. Перелік контактів центрів/пунктів вакцинації на vaccination.covid19.gov.ua/list
05 Листопада, 2021 р., 10:28
Українці, які були щеплені від COVID-19 за кордоном можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря.
03 Листопада, 2021 р., 19:48
Міністерством цифрової трансформації розроблено єдиний офіційний ресурс - Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua), який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
02 Листопада, 2021 р., 10:24
В Городненской громаде Александровской школы ведутся работы по замене крыши, которая давно нуждалась в капитальном ремонте. В этом же здании обустроен новый туалет, прочищена канализация.
02 Листопада, 2021 р., 10:20
В детском саду села Новых Троян Городненской ТГ провелась подготовка к зимнему сезону: частично отремонтирована крыша, обустроены отмостки, починены водостоки, сделан внутренний ремонт, ведется работа по закупке и замене окон.
02 Листопада, 2021 р., 10:14
Президент Володимир Зеленський поставив уряду завдання розробити повноцінну довгострокову програму відродження науково-дослідного флоту України.
02 Листопада, 2021 р., 10:08
В районе села Виноградное Кубейской громады ремонтируют дорогу