02 Листопада, 2021 р., 10:20
В детском саду села Новых Троян Городненской ТГ провелась подготовка к зимнему сезону: частично отремонтирована крыша, обустроены отмостки, починены водостоки, сделан внутренний ремонт, ведется работа по закупке и замене окон.
02 Листопада, 2021 р., 10:14
Президент Володимир Зеленський поставив уряду завдання розробити повноцінну довгострокову програму відродження науково-дослідного флоту України.
02 Листопада, 2021 р., 10:08
В районе села Виноградное Кубейской громады ремонтируют дорогу
02 Листопада, 2021 р., 10:01
«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА ОДЕЩИНІ В ДІЇ: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З БУДІВНИЦТВА НОВОЇ ДОРОГИ ДО ОДЕСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ
02 Листопада, 2021 р., 09:59
Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Муратов, під час загальнонаціональної толоки “Створюємо ліси разом” в рамках програми Президента «Зелена країна».
02 Листопада, 2021 р., 09:56
Під час робочої поїздки на Одещину Президент України Володимир Зеленський, разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, оглянув оновлене приймальне відділення Ізмаїльської міської центральної лікарні, реконструкція якого відбувалася в рамках Національної програми «Велике будівництво».
02 Листопада, 2021 р., 09:53
В рамках робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський, разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, оглянув Ізмаїльський Палац спорту, спорудження якого тривало дев'ять років і завершилося завдяки включенню об'єкта до Національної програми «Велике будівництво».
02 Листопада, 2021 р., 09:47
Під час робочої поїздки на Одещину Президент України Володимир Зеленський разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, відвідав Одеський національний художній музей, який буде відреставровано в рамках Національної програми «Велике будівництво».
02 Листопада, 2021 р., 09:44
Зміцнюємо основу на ділянці дороги Т-16-27 біля міста Арциз у Болградському районі.
02 Листопада, 2021 р., 09:41
На сьогодні, в Одесі та Одеській області, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році Одеською обласною державною адміністрацією сформовано список з 17 проєктів (6 шкіл, 5 садочків, 4 стадіону, 1 проєкт культури, 1 палац спорту), реалізація яких триває. 9 об’єктів, з 17, фінансуються за кошти ДФРР.