Новости нашей громады

24 Грудня, 2021 р., 09:52
Поздравляю наших аккордеонистов с блестящей победой в
20 Грудня, 2021 р., 18:04
 В день Св. Миколая в Свято-Петропавлівському храмі с. Городнє вібулось святкове богослужіння, на якому діти початкових класів Городненського ЗЗСО мали можливість привітати всіх присутніх зі святом і отримали подарунки в честь Св. Миколая організатором цієї акції став директор П.П. "Ніва" Іванов Микола Миколайович
20 Грудня, 2021 р., 17:54
19 грудня 2021 року 10 учнів Городненської ТГ побували в Українському театрі на виставі "Пеппі довгий панчох" в м. Одеса. Поїздка була організована при сприянні політичної партії "Опозиційна платформа - за життя". Окрему подяку висловлюємо Вадиму Шкаровському за організацію поїздки - діти отримали незабуваємі враження від вистави та новорічні подарунки від Святого Миколая.
17 Грудня, 2021 р., 11:24
В Городненському закладі дошкільної освіти "Ромашка"  проведено свята "День Святого Андрія" та "День Святого Миколая". Дякуємо працівникам закладу, батькам, дітям за збереження народних традицій та бажаємо здоров'я, успіхів, натхнення, здійснення бажань та веселих новорічних свят.
17 Грудня, 2021 р., 10:18
Чийший. Футбол, борьба.
16 Грудня, 2021 р., 14:14
Получение паспорта в Украине: изменение порядка и сроков оформления Паспорт гражданина Украины – основной документ, который удостоверяет личность человека и подтверждает его принадлежность к гражданству Украины.
16 Грудня, 2021 р., 14:06
Городненський заклад загальної середньої освіти
16 Грудня, 2021 р., 13:31
В ОДЕСА ПРЕМИНА Х-ТИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН ДИПЛОМАТИЧЕСКИ БАЗАР