Дата: 26.01.2024 16:52

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

24 січня 2024 року під керівництвом голови Городненської громади Миколою Богоєвим проведена підсумкова нарада за 2023 рік. На нараді були присутні заступники голови, старости, керівники структурних підрозділів, адміністрація навчальних закладів та апаратні робітники сільської ради та старостинських округів.

Під час наради проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з посадовими особами, відповідальними за проведення військового обліку та мобілізації.

Проведено підсумок роботи Відділу ЦНАП та обговорені поточні питання щодо якісного надання послуг населенню.

У ході наради старості сіл відзвітували про проведену роботу за минулий рік. Керівники ліцеїв та закладів дошкільної освіти відзвітували про навчальний процес, проблеми та озвучили нагальні потреби на 2024 рік.

Насамкінець сільський голова дав нові доручення та завдання всім структурним підрозділам.