Новости нашей громады

17 Серпня, 2023 р., 13:13
14.08.2023 року, у м. Одесі, відбулась зустріч голови Городненської громади Миколи Богоєва з новопризначеним директором КП "Місцеві дороги" Андрієм Смоляровим. На зустрічі були присутні заступник та бухгалтер служби. Голові громади в черговий раз вдалося домовитися про ремонт доріг в громаді, роботи відновляться вже з наступного тижня.
07 Серпня, 2023 р., 16:26
У Городненській громаді триває активна підготовка навчальних закладів до нового навчального року. У Дмитрівському ліцеї ведуться ремонтні роботи із заміни старого лінолеуму, який став непридатним після тривалої експлуатації. Для запобігання травматизму учнів ліцею Городненська сільська рада запропонувала провести капітальний ремонт підлоги, депутати громади ухвалили рішення про виділення коштів, на суму – 529,436 грн. Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму підготовлені документи, проектно-кошторисна документація, закупівлі. Проведено демонтаж старого покриття, наразі проводиться укладання кахельної плитки. Сподіваємося, що в оновленому учбовому закладі учням та вчителям буде комфортно навчатися.