10 Квітня, 2024 р., 19:27
Мікрогранти та фінансова підтримка роботодавців на Одещині Гості студії — Микита Коренєв, директор Одеського обласного центра зайнятості, Олексій Дмитренко, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОВА. Також заходьте на наш сайт - http://1tv.od.ua/
10 Квітня, 2024 р., 19:26
Код Доступу. Стратегія розвитку та програма підтримки аграрного сектору Одещини на 2024 Гостя студії — Тетяна Беженар, речниця департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА. Також заходьте на наш сайт - http://1tv.od.ua/
10 Квітня, 2024 р., 19:26
Стипендії Президента України для молодих письменників і митців у 2025 році. Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурсний відбір кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва у 2025 році.
10 Квітня, 2024 р., 19:23
«Максимум уваги зараз Харкову: енергетичній ситуації, підтримці людей, бізнесів у місті, області. Максимум протидії російським планам щодо Харкова: працюємо з партнерами для того, щоб зміцнити ППО. Провів сьогодні Ставку, де тематика Харкова й області була основною. Доповідали і Головком, і командувач Повітряних сил. Звичайно, увага всім іншим напрямкам захисту нашої держави і людей. Я дякую кожному солдату і командиру, які роблять все можливе для того, щоб наші позиції зараз були сильними – щоб навіть за умов дефіциту снарядів наші підрозділи могли знищувати окупанта. І з цієї точки зору виробництво дронів, постачання дронів, справедлива та вчасна логістика – це ключові речі. Наша армія має бути настільки технологічною, наскільки це можливо. І кожен, хто працює заради цього, робить велику справу для України. Головком на Ставці доповів по всьому фронту, по критичних напрямках. Чітко визначено, як діяти. Дякую всім, хто нам допомагає! Дякую всім, хто в бою, на бойових постах, бойових завданнях! Дякую всім, хто зараз на тренуванні, щоб стати частиною сил оборони. Дякую всім, хто працює заради української сили».
10 Квітня, 2024 р., 19:23
ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО СЕКТОРУ НА 2024 РІК