15 Квітня, 2024 р., 17:23
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ  У зв’язку з підпалом об’єктів критичної інфраструктури в двох громадах Болградського району, просимо вас  повідомляти  місцеву владу або правоохоронні органи щодо підозрілих осіб або транспортних засобів, зокрема на номерних знаках інших країн, біля об’єктів критичної інфраструктури.  Давайте будемо пильними, щоб запобігти випадків пошкодження енергетичних об’єктів.
15 Квітня, 2024 р., 15:59
«Росія використовує кожен день, кожен тиждень, кожен місяць, щоб завдати значної шкоди. На жаль, допомога Україні досі обмежена, а російська держава досі має доступ до критичних компонентів, які необхідні для виробництва ракет і дронів. У кожній ракеті, що завдає ударів по Україні, щонайменше десятки компонентів – електроніки, чипів, – які постачаються від компаній з інших країн та завозяться через територію сусідів Росії. У «шахедах» – також компоненти, вироблені у вільному світі. Все це має бути припинено й може бути припинено: і потурання терору, і змога терористів шукати собі спільників по світу, і сам російський терор – всі його прояви. Сучасна авіація доводить свою ефективність, сучасні системи ППО здатні давати захист життю – зараз на Близькому Сході це було продемонстровано, коли авіація і ППО збивали іранські ракети та «шахеди», які були спрямовані проти Ізраїлю. Увесь світ бачить, що таке справжній захист. Бачить, що це можливо».