26 Березня, 2024 р., 19:59
«Торік ми започаткували нову традицію – разом відзначати священний Рамадан: і політичне керівництво нашої держави, і військове командування, і представники нашої, української, мусульманської спільноти, і Меджліс кримськотатарського народу, і дипломатичний корпус – всі разом. Єдність завжди важлива. Тим більше єдність важлива, коли життя затьмарене війною та ударами зла. Від 11 березня, коли в цьому році почався Рамадан, для всіх українців, для української мусульманської спільноти не було жодного спокійного й безпечного дня без російського терору. Для Путіна немає нічого святого і цінного – йому все одно, кого наражати на страждання і яку віру нищити, бо він сам вірить лише в насильство. І він повинен програти – обовʼязково. Саме це забезпечують усі наші люди разом – кожен, хто докладає зусиль заради спільного блага. Хай цей час Рамадану підтримає всіх нас – наших людей, нашу державу. І хай наша єдність буде незмінною. Світлого Рамадану!»
26 Березня, 2024 р., 19:55
«Дякую всім, хто працює для ліквідації наслідків російських ударів. Київ – балістика сьогодні, пошкоджені будинки, будівля Академії мистецтв. Постраждали люди – усім надано необхідну допомогу. Слава богу, в Академії не було дітей. Розбір завалів триває увесь день. Одеса і Миколаїв – після ударів по енергообʼєктах ситуація непроста, всі необхідні служби, ремонтні бригади були задіяні. Вдень знов удар по Одесі – люди були травмовані. Харків – досі особливо складно, але кожен день потроху додає енергії місту. Я вдячний усім, хто працює заради міста, усім, хто дбає про людей і допомагає ближньому. Зараз надзвичайно важливо звертати увагу на тих, хто потребує підтримки. І навіть якщо людям буває незручно просити інших про допомогу, будь ласка, зверніть увагу самі, підтримайте, не залишайте людей наодинці зі складнощами».