16 Квітня, 2024 р., 16:30
«Зараз увесь світ побачив по діях союзників у небі Ізраїлю та сусідніх країн, якою справді ефективною може бути єдність у захисті від терору, якщо в основі єдності – достатня політична воля. Разом діяли Ізраїль, Америка, Британія, Франція та Йорданія. Максимально ефективно.
16 Квітня, 2024 р., 16:25
НУ ВИ ТІЛЬКИ ПОГЛЯНЬТЕ НА СПОРТСМЕНІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
15 Квітня, 2024 р., 17:23
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ  У зв’язку з підпалом об’єктів критичної інфраструктури в двох громадах Болградського району, просимо вас  повідомляти  місцеву владу або правоохоронні органи щодо підозрілих осіб або транспортних засобів, зокрема на номерних знаках інших країн, біля об’єктів критичної інфраструктури.  Давайте будемо пильними, щоб запобігти випадків пошкодження енергетичних об’єктів.