Новости нашей громады

23 Вересня, 2022 р., 11:51
В Дмитрівському ліцеї ім. С.С. Курогло пройшов Олімпійський тиждень під гаслом "Швидше! Вище! Сильніше!"
23 Вересня, 2022 р., 11:50
ДЯКУЄМО ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ
22 Вересня, 2022 р., 11:00
17 вересня вокальна група "Чийшийка" Народного ансамблю "Ізвор" Городненської громади, прийняла участь у Міжнародному етнокультурному фестивалі "Многообразие в единството" в місті Тараклія, Республіка Молдова.
16 Вересня, 2022 р., 11:06
14 вересня відбулася зустріч голови Городненської громади Богоева М.Д. з представниками благодійного фонду «Фахівці України», які презентували основні положення благодійної програми «Мій Дім» та обговорили перспективу її реалізації на території громади.
16 Вересня, 2022 р., 11:05
Болградська районна державна адміністрація ДЕНИС БАЙЛУК ОБГОВОРИВ З ГОЛОВАМИ ОТГ РОЗМІЩЕННЯ ВПО НА ТЕРИТОРІЇ ЇХ ГРОМАД
14 Вересня, 2022 р., 16:51
Голова Городненської громади Богоєв Н. Д. провів зустрічі з адміністраціями шкіл та батьками учнів, на яких були розглянуті варіанти проведення занять в умовах воєнного стану.
05 Вересня, 2022 р., 22:44
Голова Городненської сільської ради провів чергову нараду з працівниками апарату, на якій розглянуто такі питання:
01 Вересня, 2022 р., 12:38
Свято Першого дзвоника в Городненському закладі загальної середньої освіти