04 Грудня, 2021 р., 09:18
Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні. В пріоритеті, «Великого Будівництва», звичайно сфера освіти. Приклад тому, будівництво сучасних освітніх закладів в районах Одеської області. Адже комфортні та доступні умови для шкільного навчання та виховання найменших мешканців громад – в пріоритеті керівництва області!
03 Грудня, 2021 р., 15:15
01.12.2021 року Городненську громаду відвідала делегація депутатів Одеської обласної ради від партії "Опозиційна платформа – За життя" на чолі із заступником голови облради Вадимом Шкаровським. Спільно із головою громади Миколою Богоєвим, головою Болградської райради Михайлом Садаклієвим депутати Оксана Дімова, Олег Капсамун побували у с. Нові Трояни, де за підтримки депутатів облради (960 000 грн.) та співфінансування Городненської громади (486 302 грн. + 180 000 грн. на додаткові роботи) було проведено капітальний ремонт та утеплення фасаду основного корпусу Новотроянівської школи.
01 Грудня, 2021 р., 12:35
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький ознайомився з ходом будівельно-монтажних робіт на одному з об’єктів «Великого Будівництва» – «Одеській обласній школі вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

01 Грудня, 2021 р., 12:33
«Безумовно, життя і здоров’я українців є першочерговим пріоритетом Уряду. Але в контексті реалізації програми з виплат повністю вакцинованим громадянам акцентую увагу ще й на її економічних аспектах. Адже такі заходи – це не лише стимулювання до щеплень, а й підтримка тих галузей економіки, що найбільше постраждали внаслідок пандемії» – відзначила Юлія Свириденко.

01 Грудня, 2021 р., 12:32
ЩОТИЖНЕВИЙ ЗВІТ В.О. ГОЛОВИ БОЛГРАДСЬКОЇ РДА ІВАНА КЮССЕ
01 Грудня, 2021 р., 12:30
За інформацією Служби автомобільних доріг в Одеській області ремонтується ділянка дороги Т-16-27 поблизу контрольно-пропускного пункту «Серпневе» у Болградському районі.
01 Грудня, 2021 р., 12:29
УРЯД ВНІС ЗМІНИ ДО КАРАНТИННОЇ ПОСТАНОВИ: ГОЛОВНЕ