15 Квітня, 2023 р., 19:58
Село в громаді Болградського району витрачає зайві кошти через відсутність грейдера
13 Квітня, 2023 р., 18:14
Гвардія наступу: перебіг рекрутингової кампанії, формування штурмових підрозділів та підготовка бійців
13 Квітня, 2023 р., 18:13
Як відбуватимуться Великодні служби в храмах Одещини
13 Квітня, 2023 р., 18:11
Сьогодні І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков взяв участь в церемонії випуску та посвячення в захисники правопорядку поліцейських Одеського
13 Квітня, 2023 р., 18:10
«Щойно взяв участь у зустрічі спеціального формату підтримки України – фінансового. Цей захід відбувається у Вашингтоні та об’єднує міністрів фінансів міцних демократій – наших партнерів, Єврокомісію, керівників міжнародних фінансових інституцій: МВФ, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку.
13 Квітня, 2023 р., 18:09
«На війні не буває другорядних фронтів. Усі потребують уваги та міцності. Фінансовий фронт особливо. Ми робимо свою частину роботи, і я вдячний усім, хто допомагає. Але фундаментальні рішення залежать від вас. Вірю, що вони будуть ухвалені!