09 Листопада, 2023 р., 16:04
Аби допомогти дитині легше перенести емоційне збудження чи хвилю агресії, грайте разом у прості та веселі ігри. Наприклад, уявіть що ви — борці сумо
09 Листопада, 2023 р., 16:02
«Сьогодні був день, який історія України точно буде памʼятати. Є позитив від Єврокомісії – рекомендація почати переговори щодо членства нашої держави в ЄС. Це саме те рішення, якого ми очікували. Наш народ заслуговує бути в Європейському Союзі – разом з усіма вільними народами нашої Європи. І ми все для цього робимо. Я впевнений, що немає альтернативи тому, щоб межі демократичної Європи відповідали межам Європейського Союзу. Зараз ми очікуємо рішення Європейської ради в грудні щодо переговорів, і ми вже підготувалися до цього рішення. Україна свою частину роботи виконує. Це наш топовий пріоритет. Я вдячний усім у нашій державі, хто допомагає цій нашій роботі. Звичайно, вже розуміємо, які наші кроки потрібні далі, щоб рухатись уже після рішення Європейської ради та наближати ключову мету – сам вступ нашої держави в ЄС».
09 Листопада, 2023 р., 16:01
До уваги мешканців Городненської громади