21 Листопада, 2023 р., 21:45
«Провів сьогодні кілька вагомих нарад. Перша – це планування нашої міжнародної комунікації на найближчі тижні. Будуть відповідні події. Також провів наради з керівниками розвідки – і ГУР, і Служби зовнішньої розвідки України. Обидві структури працюють потужно. Вдячний за це.
20 Листопада, 2023 р., 15:55
«Сьогодні є важливе кадрове рішення. За поданням міністра оборони змінив командувача Медичних сил Збройних Сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука – начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у місті Києві.
20 Листопада, 2023 р., 15:53
Через шістдесят років чоловік не втрачає надію знайти свою матір: потрібна допомога мешканців Болградського району
17 Листопада, 2023 р., 21:56
«Хочу подякувати всім нашим захисникам неба, які щоночі й щодня на бойовому чергуванні.