Городненська громада
Одеська область, Болградський район

До уваги аграріїв: оголошено конкурс на кращі інвестиційні проекти для участі в бізнес-ярмарку в Італії

Дата: 09.04.2025 18:44
Кількість переглядів: 48

Возможно, это изображение учеба

До уваги аграріїв: оголошено конкурс на кращі інвестиційні проекти для участі в бізнес-ярмарку в Італії

Мінагрополітики запрошує українських аграріїв долучитися до конкурсу для приватних українських компаній, які бажають представити свої інвестиційні проєкти на міжнародному рівні. Компанії-переможці отримають можливість взяти участь у Бізнес-ярмарку (Business Fair), що відбудеться в межах Конференції з відновлення України (URC) 10-11 липня 2025 року в Римі, Італія.

Конкурс оголошено Міністерством економіки України. Бізнес-ярмарок проходитиме паралельно з основною програмою Конференції. Загалом на заході буде представлено 120 стендів (30 міжнародних компаній, 30 італійських компаній, 30 українських компаній та 30 стендів від представників регіонів України).

Заявки приймаються до 20 квітня 2025 року включно через спеціальну форму➡️ https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeSMXbuxPt.../viewform...

Для участі в конкурсному відборі компанії мають відповідати таким критеріям:

▪️Бути зареєстрованими в Україні підприємства приватної форми власності з українськими бенефіціарами, які успішно працюють не менше 3 років.

▪️працювати в одному з таких секторів;

▪️енергетика / Відновлювальна енергетика;

▪️інфраструктура / Транспорт / Логістика;

▪️оборонний сектор / Стратегічна промисловість;

▪️виробництво / Переробка / Агропромисловість;

▪️критичні матеріали / Галузь видобутку корисних копалин;

▪️інновації / високі технології / цифрові технології.

Додаткові критерії відбору учасників є:

▪️не працювати у країні-агресорі;

▪️створення продуктів з доданою вартістю;

▪️наявність успішно реалізованих проєктів та готовність їх презентувати;

▪️наявність щонайменше одного інвестиційного проєкту, що пройшов міжнародну юридичну та фінансову перевірку;

▪️наявність представників компанії, які вільно володіють англійською мовою.

Перевага надається компаніям, які ведуть фінансову звітність за міжнародними стандартами (IFRS).

Відібрані компанії зможуть направити двох представників на Бізнес-ярмарок, витрати на проїзд і проживання вони покривають самостійно. Участь у Бізнес-ярмарку не гарантує участі на основній платформі Конференції з відновлення.

Важливою умовою для презентації інвестиційних проєктів під час Бізнес-ярмарку є також подання даних щодо інвестиційних проєктів на Інвестиційний портал: https://bit.ly/4hfXrEw .

Більше новин - https://is.gd/RcK24P

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних