Декілька місяців тому ми писали про будівництво нового корпусу одного з реабілітаційних центрів.
Декілька місяців тому ми писали про будівництво нового корпусу одного з реабілітаційних центрів.
Це було в квітні. Тоді на будівництві побував міністр охорони здоров'я Viktor Liashko і ми розповіли про проєкт, який має стати пілотним для всієї сфери реабілітації в країні.
Пройшло 3 місяці. За цей час на місці проведені всі інженерні комунікації, завершуються каркасно-монтажні роботи, на місці фундаменту виросло вже три! поверхи і навіть почалися фасадні оздоблювальні роботи!
Темпи будівництва просто вражають! (от би все в Україні будувалось так само швидко).
І хоча фахівці кажуть, що до запуску однаково потрібно ще доволі багато часу (для монтажу обладнання, внутрішніх оздоблювальних робіт та тощо) – це все одно дуже показовий результат.
Нагадаємо, за проєктом кількість ліжок в госпіталі збільшиться до 300. Стане більше мультидисциплінарних команд. Відкриються нові відділення з усім необхідним обладнанням. І як підсумок на 2500 більше людей зможуть отримати необхідну допомогу та повернутися до повноцінного життя!
Але це ще не все. Тут будують не просто новий корпус медзакладу, тут створюють і інфраструктуру для пацієнтів. На території госпіталю будуються спеціальні модульні будинки, в яких житимуть українці, які проходять реабілітацію. Для них же будуть реалізовані проєкти для реінтеграції у повсякдення життя, як то освоєння нових професій та тощо.
Працюємо!