Тарас Висоцький: Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами
Тарас Висоцький: Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами
Українські аграрії мають використовувати сучасні технологічні рішення і технології, щоб бути конкурентоздатними на світовому ринку. Про це виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький заявив під час відкриття польового заходу UCABevent «УКАБ Агротехнології 2024».
«Сьогодні в аграрному секторі багато викликів, але зростає і світова конкуренція, а ми – експортоорієнтована галузь. І після нашої перемоги необхідність бути конкурентним і ефективним лише зросте. Тому вже зараз треба думати над втіленням інноваційних технологій та процесів в агросекторі», – зауважив Тарас Висоцький.
Він також додав, що в Україні діє програма компенсації 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.
Участь у виставці сільськогосподарської техніки «УКАБ Агротехнології 2024» взяли понад 1800 гостей та учасників з різних регіонів України. На полі відбулася демонстрація актуальних агротехнологій та інновацій, новинок техніки, ресурсів, систем точного землеробства. Також відбулися демопокази близько 40 моделей техніки українського та іноземного виробництва: ґрунтообробної техніки, зернових сівалок, зернозбиральних комбайнів та жниварок, засобів навігації та точного землеробства, агродронів та ін.