Українські пасічники щороку експортують близько 50-55 тис. меду і виконують всі свої зобов’язання перед країнами Європейського Союзу, незважаючи на те, що країна вже третій рік поспіль живе в умовах воєнного стану.

Дата: 25.07.2024 17:18

Про це розповіла начальниця управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики Олена Дадус.

За її словами, на сьогодні в Україні є 12 виробників і компаній-постачальників меду, які мають дозвіл на експорт продукції до країн Європейського Союзу, проте їх перелік може розширюватись. Для цього бажаючі можуть звернутись до Держпродспоживслужби, підтвердити якість продукту і отримати відповідні дозволи.

Олена Дадус також зауважила, що робити прогнози щодо цьогорічного врожаю меду поки зарано, оскільки спека і посуха можуть вплинути на показники.

Більше  у відео.