Шановні аграрії та мешканці громади

Дата: 19.07.2024 14:58

Возможно, это изображение текст «ΠΑМ'ЯТКА щодо НЕДОПУЩЕННЯ СПАЛЮВАННЯ СУХΟΪ ТРАВИ Коли потреба у зникас загасить йогО ЗАЛИВШИ водою або закидавши землею Перед розведенням вогнища на галявин. ВИРВТЬ cyxy траву НЕ ЗАЛИШАИТЕ вогнище без нагляду HE дозволяеться кидати на узбиччя дор непогашені сирники, недопалки НЕ дозволяеться випалювати траву та iHWİ рослиннй НЕ РОЗПАЛЮЙТЕ вогнище поблизу звисаючих крон дерев, молодих насадженнях хвойних дерев, серед сухого очерету, торфовищах тощо He та ма- механ.з- ми паливною та крогс- ною системою НЕ ЗАЛИШАЙТЕ мице відпочинку, не впевнившись, що вогнище Якщо Ж Ви стали св.дком загоряння cyxoï трави на великих площах, негайно пов.домте про цо рятувальник.в за номером «101»»

Шановні аграрії та мешканці громади❗️

Наразі з аномальними температурними показниками, частішають випадки пожеж в екосистемах, нагадуємо всім щодо недопущення спалювання стерні та сухої трави.

Не спалюйте суху рослинність, не кидайте незагашені недопалки❗️

Пожежі в екосистемах можуть перекинутися на житловий сектор та спровокувати лісові пожежі. Нагадуємо про адміністративну та кримінальну відповідальність за умисний підпал залишків сухої рослинності та сміття❗️

Обов’язково дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях❗️❗️❗️