Городненська громада
Одеська область, Болградський район

«Нове свинарство в Україні» — це концепція, яка має на меті збільшити виробництво свиней до 20 млн голів та створити €6 млрд доданої вартості.

Дата: 11.07.2024 16:49
Кількість переглядів: 47

Возможно, это изображение текст

☝ «Нове свинарство в Україні» — це концепція, яка має на меті збільшити виробництво свиней до 20 млн голів та створити €6 млрд доданої вартості.

🎤 Спікери бізнес-форуму «Зерно. Свині. М’ясо — 2024», який відбувся у червні в Києві, зазначають, що в реалізації цієї концепції є прогрес, але це лише початковий етап.

💪 За їх словами, Україна має потенціал бути вагомим гравцем у світовій торгівлі м'ясом, але для цього необхідні підтримка та співпраця державних органів, а також розширення ринків експорту свинини.

🤔 Тож чи рентабельне тваринництво та де шукати гранти на справу, читайте на Kurkul.com 👉 https://bit.ly/4bIF8Fb.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних