Підготовка навчальних закладів Городненської громади до нового 2024/25 навчального року та до робот в осінньо-зимовий період.

Дата: 10.07.2024 13:14

Нет описания фото.

З метою своєчасної підготовки навчальних закладів до опалювального сезону у Городненській громаді ще навесні стартували підготовчі роботи із закупівлі твердого палива (вугілля, брикети). У ході підготовки виконано комплекс робіт для готовності автономних котелень до опалювального періоду: проведення тендерів, укладання договору, оплата товарів, доставка до кожного навчального закладу.

Завдяки оперативній роботі всі заклади освіти громади вже забезпечені твердим паливом у повному обсязі.