З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Дата: 06.05.2024 15:22

Нет описания фото.

Шановні жителі Городненської громади!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста і села, життя кожного українця.

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

З найкращими побажаннями,

Голова Городненської громади Микола БОГОЄВ.