Дата: 19.04.2024 17:05

Про стан енергетичної системи в Одеській області поінформував під час брифінгу в медіацентрі Одеської ОВА заступник директора Департаменту - начальник управління систем життєзабезпечення Департаменту жиловокомунального господарства та енергоефективності Одеської ОВА Володимир Карпич.

З кінця березня під прицілом агресора знову опинилися об’єкти енергетичної інфраструктури. За результатами отриманих руйнувань було пошкоджено основне та допоміже обладнання на декількох підстанціях, які забезпечують електрикою місто Одесу та Одеський район. У зв’язку з чим вимушено застосовувались стабілізаційні відключення.

Але навіть попри відключення було забезпечено роботу об’єктів критичної інфраструктури, а населення водо-та теплопостачанням.

Відновлювальні роботи тривають. Повноцінне відновлення енергетичної інфраструктури потребує часу та ресурсів.

Мешканці області мають бути свідомими та заощаджувати електроенергію шляхом зниження навантаження на енергосистему особливо в пікові години, а саме з 19:00 до 22:00.

Детально дивіться у відео