В АРЦИЗІ ВІДБУВСЯ ФІНАЛ ТРЕТЬОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ У РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

Дата: 17.04.2024 16:55

Вчора, 16 квітня в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» в спортзалі Арцизької школи №4 відбувся фінал ІІІ етапу змагань з волейболу серед дівчат, в якому взяли участь вісім команд з різних громад Болградського району:

- «Південні дельфіни» (Арцизька громада);

- «Спритні пуми» (Павлівська сільська громада);

- «Хитра лисиця» (Тарутинська селищна громада);

- «Волелюбні серця» (Болградська міська громада);

- «Зайченята» (Городненська сільська громада);

- «Велика мрія» (Бородінська сільська громада);

- «Гірські леви» (Василівська сільська громада);

- «Кубейські соколята» (Кубейська сільська громада).

За підсумками змагань до трійки найкращих увійшли:

1 місце - «Південні дельфіни»;

2 місце - «Зайченята»;

3 місце - «Гірські леви».

Отже, команда «Південні дельфіни» Арцизької громади буде представляти Болградський район у IV обласному етапі спортивних змагань з волейболу.

Зазначимо, «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - проєкт, започаткований за ініціативою президента України та реалізується Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти України.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_odesaregion

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 3 человека и текстВозможно, это изображение 12 человек, люди играют в волейбол и текстВозможно, это изображение ‎11 человек, люди играют в баскетбол, люди играют в волейбол и ‎текст «‎ك ΠΛ1-O ΠΛΙ4-Ο-ΠΛ/4 BCEyKPAЙHCbKΙ WKИЛbH Лиrи APUИ3bKA MICLKA Ρ P EXHOM 한o는 EXHO lo VV KHO aride TAPyTИHE TAЛyTИ4 ЛAPyИHEA J‎»‎‎Возможно, это изображение 15 человек, люди играют в волейбол, люди играют в футбол, спортивный инвентарь и текст