ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА 2,6 МЛН ГРН

Дата: 17.04.2024 16:54

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА 2,6 МЛН ГРН

В Болградському районі відслідковують публічні закупівлі в межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Сьогодні голова Болградської районної державної (військової) адміністрації Михайло Шарафаненко спільно з першим заступником голови Болградської РВА Валерієм Єребаканом та начальником відділу фінансів Болградської РВА Павлом Синельниковим провів робочу нараду з питань раціонального витрачання бюджетних коштів в громадах Болградського району.

Так, за період з 11 по 17 квітня 2024 року спеціалістами Болградської РВА відпрацьовано 10 закупівель на загальну суму 2602 тис. грн. проведених в Болградській, Бородінській, Василівській, Павлівській та Теплицькій громадах району.

Аналізуючи тендер учасники наради акцентували увагу на ризики переплати та доцільність закупівель під час воєнного часу.

Додаткового обґрунтування потребують тендери, які проведені в Болградській, Теплицькій та Бородінській громадах.

Було підкреслено, що органи місцевого самоврядування повинні бути зацікавлені у необхідності запобігання протидії корупції та дезінформації під час проведення закупівель товарів, робіт і послуг, які на воєнний час можуть бути недоречними.

Зазначимо, що Болградська РВА продовжує постійний моніторинг публічних закупівель. Вже визначено лоти для подальшого аналізу спеціалістами райдержадміністрації щодо обґрунтування очікуваної вартості та доцільності закупівель в умовах воєнного стану.