УЧНІ ГОРОДНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ – АКЦІЇ «ЯЛИНКА» - ЕТАПІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ: «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ», «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР».

Дата: 26.03.2024 19:54

Возможно, это изображение текст «мсце I I I клас 6-A 2 5 керівники богоева Ο.Π. стоянова Η.Π. богоева Ο.Π. учасники косва валерия петкова ксения гайдаржи марія, попазова евгения бурукова олеся константинова Taïciя терзі евелна, недельчева мирослава, недельчева елеонора стоянова неля II II 8-б 3 6-A II ванова Μ.Π. лохматова H.M. богоева Ο.Π. III 6-б богоева о.п.»

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу: