ПОНАД 55 МЛН ГРН ГРАНТОВОЇ ДОПОМОГИ НА РОЗВИТОК ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОТРИМАЛИ ПІДПРИЄМЦІ ОДЕЩИНИ

Дата: 18.03.2024 21:38

Возможно, это изображение текст

Грантова програма для підтримки переробних підприємств стала частиною проєкту «єРобота», який Мінекономіки запустило для підтримки підприємництва у липні 2022 року.

З початку реалізації урядового проєкту «єРобота» гранти на розвиток переробних підприємств отримали 10 суб’єктів господарювання з Одещини на суму понад 55 млн грн.

Нагадаємо, що кожен підприємець може отримати грант на розвиток або відкриття переробного бізнесу на суму до 8 млн грн. Подати заявку можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення власної справи. Заяви подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Обов'язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

📣 Запрошуємо приєднатися до вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств»

Під час вебінару ви дізнаєтеся про:

1️⃣ можливості державної підтримки переробного бізнесу та особливості подачі заявок на грант;

2️⃣ практичні поради щодо заповнення грантової заявки;

3️⃣ найпоширеніші помилки, які роблять підприємці, та як їх уникнути.

Серед спікерів — заступниця Міністра економіки України Надія Бігун. Модератор — директор Reform Support Team Mineconomy Denis Shemyakin .

Вебінар відбудеться 21 березня 2024 року о 16:00.

👉 Реєстрація: https://cutt.ly/jwN0ATb7

Захід відбудеться за сприяння Мінекономіки та Всеукраїнська асоціація громад.

Детальніше: https://cutt.ly/ww0YD7jg