Володимир Зеленський нагородив військових добровольців і родини полеглих захисників з нагоди Дня українського добровольця.

Дата: 15.03.2024 17:38

«Сьогодні, у День українського добровольця, ми дякуємо кожному, ми дякуємо кожній, хто став на захист Української держави, хто став на захист українського суспільства. Ми дякуємо тим, хто обрав Україну, коли від цього залежало все, хто не залишився осторонь і не побоявся боротись.

Росія не зламала українців, бо люди пішли захищати своє і не здали Україну ворогу. І дотепер мільйони обʼєднані спільним відчуттям, що Україна – це всі її люди, усі, хто за неї дійсно бореться. Саме таке відчуття приносить перемоги. Відчуття спільності. Відчуття обовʼязку. Відчуття України.

Наша єдність, наша воля – боротися проти російської окупації. Боротися сміливо і перемагати заслужено».