ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ОЗНАЙОМИВСЯ З ОБЛАШТУВАННЯМ АМБУЛАТОРІЇ ЗПСМ КНП С. НОВІ ТРОЯНИ

Дата: 13.03.2024 20:57

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

В рамках Президентської програми «Велике будівництво» на початку 2022 року було завершено будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Нові Трояни Городненської громади Болградського району площею 293,88 м. кв.

За сприянням Одеської ОВА та з метою забезпечення надання якісних медичних послуг населенню, Департамент охорони здоров’я Одеської ОДА передав амбулаторії медичне обладнання, яке на даний час вводиться в експлуатацію. Крім того, за рахунок місцевого бюджету та спонсорських коштів було закуплено меблі та інше обладнання.

Сьогодні голова Болградської РВА Михайло Шарафаненко спільно з першим заступником Валерієм Єребаканом та Городненським сільським головою Миколою Богоєвим відвідали с. Нові Трояни Городненської ОТГ, де ознайомились з облаштуванням амбулаторії ЗПСМ та підготовкою до проведення медичної діяльності в зазначеному медичному закладі.

Голова Болградської РВА перевірив стан облаштування амбулаторії, поспілкувався з сімейними лікарями першої та другої ланки, які будуть працювати в даному приміщенні та ознайомився з проблемними питаннями, які потрібно вирішити для забезпечення роботи закладу. Також були обговорені терміни відкриття медичної установи.

Крім того, керівники району спільно з головою громади розглянули можливість облаштування найпростішого укриття, яке буде забезпечувати захист медичного персоналу закладу та пацієнтів.

Найближчим часом мешканці села Нові Трояни матимуть можливість отримувати якісні медичні послуги в новій амбулаторії.

У завершенні робочого візиту керівництво району ознайомили з роботою соціальних об’єктів, розташованих на території даного населеного пункту.