📢8 березня в місті Одеса була проведена онлайн-зустріч робочої групи з ментального здоров'я, організоване Assembly of European Regions - AER на тему ментального здоров'я та освіти в Одеському регіоні у воєнний час.

Дата: 12.03.2024 16:41

Фото без описуФото без описуФото без опису

🌐 До засідання у режимі онлайн долучилась Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» , представниця Одеської обласної ради Вероніка Чоботько, регіональна координаторка Всеукраїнської програми з ментального здоровʼя «Ти як?» Анна Велічко, представниця департаменту освіти і науки Оксана Углик.

🤝 Одеською командою були представлені напрямки за якими вже працюють і планують працювати Департамент освіти і науки та Центр ментального здоров'я.

У фокусі групи були:

- перша психологічна допомога;

- реадаптація, реінтеграція ветеранів та ветеранок;

- запобігання та протидія гендерно-зумовленому насильству

- обмін досвідом з европейськими фахівцями

- облаштування навчальних закладів та укриттів

- придбання мобільних інклюзивно-ресурсних центрів

- проведення навчання спеціалістів

🗓 Зустріч була запланована з метою підготовки наступної важливої події - онлайн-візиту Членів АЄР до Одеського регіону 23 квітня. Під час візиту планується детально ознайомитись із питаннями, розгянутими сьогодні.

🤲 Наша команда готова продовжувати співпрацю та надавати підтримку в розв'язанні важливих питань в Одеському регіоні. Долучайтеся до нас, щоб бути в курсі подальших проєктів розвитку та ініціатив!

#МентальнеЗдоров#Співпраця #EuropeanRegions #одеськийрегіон

Одеська обласна рада

Анна Величко - Ти як?

Oksana Uglik - Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації