Тарас Шевченко – символ української свободи!

Дата: 08.03.2024 18:32

Тарас Шевченко – символ української свободи!

У Городненському ліцеї проведена урочиста лінійка, присвячена 210 річниці від дня народження українського пророка, видатного українського поета, художника, громадського діяча, титана духу Тараса Григоровича Шевченка.

Попри всі виклики долі Шевченко залишив по собі величезну літературну та художню спадщину.

Його біль, його страждання за долю України були в кожній пісні, в кожному слові, в кожній картині. Болить душа через те, що його слова дуже актуальні і сьогодні. Наша держава знов бореться за свою свободу, за свою незалежність.

Тарас Шевченко був і залишається символом опору російській агресії. Зараз творчість та мужність Великого Кобзаря у протистоянні московській навалі надихають багато людей, а його пророчі слова ведуть наших Героїв – захисників і захисниць.