Заступник начальника Одеської ОВА Олександр Харлов разом з начальником Головного управління ДСНС України в Одеській області Денисом

Дата: 08.03.2024 18:27

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Платоновим взяли участь в онлайн-зустрічі з Міністром внутрішніх справ з питань злочинності, поліції та пожежної служби Кабінету Міністрів Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Крісом Філпом та представниками загальнопартійної парламентської групи з питань пожежної безпеки та служб порятунку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Зустріч відбулась за сприяння Міжнародного благодійного фонду «Україна назавжди».

Сторони обговорили питання щодо отримання допомоги для ДСНС

України від Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Зокрема, мова йшла про передачу обладнання для розмінування звільнених територій України, пожежних машин та іншої техніки, необхідної для

виконання завдань з порятунку людей.

Британська сторона повідомила, що наприкінці квітня очікується чергова партія допомоги для підрозділів ДСНС України, яка включатиме в себе пожежну техніку, різне обладнання та спецодяг. Це буде найбільший конвой для України з початку повномасштабного вторгнення.

Також члени Парламенту Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії зазначили, що у разі необхідності Україні буде надіслано засоби для хімічного та радіаційного захисту.

Дякуємо британським партнерам за допомогу та підтримку.