КЕРІВНИЦТВО БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ПРОАНАЛІЗУВАЛО ДОЦІЛЬНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ДЕЯКИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ГРОМАДАМИ РАЙОНУ

Дата: 06.03.2024 20:32

Фото без описуФото без опису

06 березня голова Болградської районної державної (військової) адміністрації Михайло Шарафаненко спільно з першим заступником голови Болградської РВА Валерієм Єребаканом, заступником голови Болградської РВА Олександром Іордановим та начальником відділу фінансів Болградської РВА Павлом Синельниковим провів робочу нараду з питань раціонального витрачання бюджетних коштів в громадах Болградського району.

Під час наради присутні розглянули проведені деякі публічні закупівлі в Болградській, Криничненській та Арцизькій громадах.

Предметом закупівлі стали закупівля паперу для друку, виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах громади, послуги з санітарно-гігієнічної обробки, послуги з юридичного консультування та юридичного представництва, послуги з управління сміттєзвалищами, послуги з погодження з побутовими відходами та інше.

Члени робочої групи встановили, що усі закупівлі є необхідними і обґрунтованими.

Зазначимо, що спеціалістами Болградської районної військової адміністрації щотижнево проводиться аналіз публічних закупівель, які оголошені територіальними громадами. Так, за період з 01 по 06 березня 2024 року спеціалістами відпрацьовано 6 закупівель на суму 1млн 277 тис. грн.

По завершенні голова Болградської РВА надав ряд відповідних доручень заступникам та керівникам структурних підрозділів Болградської РВА щодо надання громадам роз’яснень по проведенню публічних закупівель.