Шановні жителі населених пунктів Городненської громади!

Дата: 22.02.2024 10:10

Возможно, это изображение 1 человек и трава

Шановні жителі населених пунктів Городненської громади!

За рішенням депутатів Городненської сільської ради з метою забезпечення наведення належного санітарного стану в громаді та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя його мешканців, звертаємо вашу увагу що розпочинається розчищення територій населених пунктів.

Городненська сільська рада наполегливо просить усіх жителів долучитися до участі в прибиранні територій громади та рідного села (Олександрівка, Дмитрівка, Городнє, Нові Трояни): прибрати стихійні сміттєзвалища, що прилягають до них території (хто де викидав там і прибирає), очистити прибудинкові ділянки від сміття, будматеріалів, техніки та висадити дерева, чагарники, квіти.

Закликаємо до співпраці усіх, хто хоче і може допомогти зробити території наших населених пунктів чистими, охайними.