Дата: 15.02.2024 14:45

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 14 лютого в Городненській громаді відзначили День Святого Трифона-Зарезана, одного з головних свят українських болгар, яке символічно відкриває сезон весняно-польових робіт. Це день вина, виноградарів, городників та садівників.

В цьому році шанування Трифона-Зарезана відзначили тільки обрядом обрізання лози. Цю традицію підтримуємо, бо вона дає нам надію і віру в майбутнє. Отець Михайло окропив виноградник та всіх присутніх святою водою.

Голова Городненської ТГ Микола Богоєв привітав всіх зі святом та побажав виноробам гарного врожаю, наполегливої праці та плідного року. Міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги та божого благословення мешканцям громади та всім хто відзначає цей день!