УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ, ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ОПИТУВАННЯ. "ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГОРОДНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2025-2030 РР."

Дата: 14.02.2024 19:05

УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ,
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ОПИТУВАННЯ.

Ми готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому в Городненській громаді розпочинається процес написання Стратегії розвитку Городненської сільської територіальної громади на 2025-2030 роки. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Городненської ТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.

Результати опитування є важливими для врахування думки мешканців, підприємців, активістів, молоді. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії Городненської ТГ на 2025-2030 роки.

Анкета для мешканців:

Анкета для підприємців:

Анкети приймаються до 20 лютого 2024 року включно.

Розраховуємо на співпрацю! Ваша думка для нас важлива!

Возможно, это изображение текст