Дата: 14.02.2024 18:58

Возможно, это изображение текст «1 видано перший кредит на приватний будинок 3 29 счня украёнци можуть купувати приватн будинки таунхауси за програмою еоселя MIHICTEPCTBO економки украёни RAA оселя»

🏡 Перший приватний будинок! За програмою єОселя вперше видано кредит на купівлю такої нерухомості

Програмою іпотеки скористалась родина з Ужгорода, яка переїхала на Закарпаття після початку війни.

Подружжя підписало відповідний договір у пʼятницю, 9 лютого, в Ужгородському відділенні Ощадбанку та обрали будинок площею 82,8 квадратних метри.

❓ Як отримати іпотечне кредитування на приватний будинок чи таунхаус?

Нормативна площа житлового будинку, для придбання якого надається кредит, має становити для сім’ї з однієї особи (одинока особа) не більш як 62,5 кв. метра. На кожного наступного члена сім’ї — додатково 21 кв. метр.

Аби отримати вигідні умови кредитування на житло за програмою єОселя, необхідно подати заяву в застосунку 🇺🇦 Дія.

❗️ При купівлі житлових будинків виключенням будуть дачні та садові будинки, або будинки, збудовані на ділянках відмінних від земель житлової та громадської забудови.

Всього програмою іпотечного кредитування єОселя скористались 7200 родин від її старту.

Реалізують програму Мінекономіки спільно з Міністерство цифрової трансформації України та ПрАТ Укрфінжитло. Банками-партнерами єОселі є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

Більше читайте тут: https://cutt.ly/lwVwAKaE