Прозорість і підзвітність: попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів

Дата: 09.02.2024 12:34

Возможно, это иллюстрация (кофемашина, кофейная чашка и текст)

Прозорість і підзвітність:

попередження зловживань та неефективного

освоєння бюджетних коштів

Головною метою діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при обласній державній адміністрації є попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів.

Можливість посадових осіб на свій розсуд обирати метод визначення очікуваної вартості та штучно її завищувати з метою незаконного збагачення належить до корупційних ризиків високого рівня.

Всім замовникам наполегливо рекомендуємо користуватися наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, яким затверджено примірну методику визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.

Пам’ятайте: висока вартість закупівлі може стати сигналом для більш детального аналізу та перевірки, зокрема, щодо можливих корупційних практик.

Під час війни публічні закупівлі набули особливої уваги з боку контролюючих органів та суспільства. Не ризикуйте!

Суспільство почало цікавитися доцільністю закупівель, і обласна державна адміністрація дуже цінує допомогу громадськості у цій роботі.

Нагадуємо, що ви можете повідомити про сумнівні тендери за допомогою чат-боту @TenderConrtol_bot (https://web.telegram.org/a/#6985579417) або на сайті ОДА:https://docs.google.com/…/1FAIpQLSef…/viewform