Провели зустріч з делегацією представників Федеративної Республіки Німеччина.

Дата: 03.11.2023 20:19

Провели зустріч з делегацією представників Федеративної Республіки Німеччина.

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію з внутрішньо переміщеними особами в Одеській області, забезпечення освітнього процесу в умовах війни, захист критичної інфраструктури, підготовку до зимового періоду, отримання гуманітарної допомоги та важливість залучення іноземних партнерів до відбудови зруйнованих об’єктів.

«Ворог хоче залишити нас без тепла, світла та води, зробити так, щоб ціле покоління дітей не змогло отримати якісну освіту через постійні ракетні обстріли, але ми вистоїмо та обов’язково переможемо. І це буде перемога усієї Європи та усього цивілізованого світу», - підкреслив заступник начальника Одеської ОВА Дмитро Радулов.

«Ми єдині в підтримці України і надалі також будемо всебічно підтримувати, допоки Україна не переможе і не стане частиною Європейського Союзу!», - зазначила Беате Мюллер-Геммеке, депутат Бундестагу.

Також сторони обговорили питання щодо активізації міжрегіонального співробітництва Одеської області із землею Баден-Вюртемберг та перспективи співпраці.

«Ми захоплюємось самовідданістю та силою українського народу і дуже вражені тим, що країна функціонує, незважаючи на війну та будує плани на майбутнє», - наголосив Міхаель Донт, депутат Бундестагу.

Заступник начальника Одеської обласної військової адміністрації Дмитро Радулов подякував німецьким колегам за постійну підтримку України та Одеської області.