Дата: 13.09.2023 17:04

可能是包含下列内容的图片:上面的文字是“USAID OTMORE Chemonics Development 21 вересня 11:00 контрактне вирощування: HOBI тенденц розвитку свинарства реестраця”

🐷21 вересня 2023, об 11:00 відбудеться онлайн-презентація моделі контрактного вирощування свиней на базі американського досвіду, в рамках проведеного навчального туру до США за ініціативи Програми USAID АГРО у партнерстві з Асоціація «Свинарі України».

Метою поїздки стало вивчення кращого американського досвіду та бізнес моделей, щоб прискорити відновлення українського промислового свинарства після втрат внаслідок військових дій та стимулювати розвиток галузі.

Під час онлайн-презентації учасники дізнаються:

✅ Як зосередитися на основній діяльності та віддати на аутсорсинг вирощування поросят?

✅ Які гарантії та планування діяльності це дасть малим свинофермам?

✅ Як легко масштабувани бізнес без значних інвестицій у капітальне будівництво?

Реєстрація обов’язкова, за посиланням: https://forms.gle/vcq9LRECnkTJC7F4A

У випадку труднощів з реєстрацією чи додаткових запитань, звертайтеся: obratus@chemonics.com, +380 (67) 554 53 58