ГОРОДНЕНСЬКУ ГРОМАДУ ПЕРЕВІРИЛИ НА ЗДІЙСНЕННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Дата: 12.09.2023 21:08

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Згідно розпорядження начальника Болградської районної військової адміністрації Михайла Шарафаненка, сьогодні, 06 вересня робоча група, на чолі з заступником начальника Болградської РВА Олександром Іордановим, провела комплексну перевірку діяльності виконавчого комітету Городненської сільської ради з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2022 рік.

Начальниками структурних підрозділів Болградської РВА були перевірені всі напрямки діяльності громади згідно вимог діючого законодавства.

За результатами перевірки до 30 вересня 2023 року Болградською РВА буде підготовлено акт на затвердження голові начальнику районної державної (військової) адміністрації, а у разі виявлення порушень будуть надані рекомендації Городненській громаді щодо їх усунення.